Proč používat přírodní kosmetiku

????‍♀️ Chcete dopřát svému tělu nejlepší péči?⬇
❓Proč používat přírodní kosmetiku❓
✔️Šetrná k pokožce a vlasům - hlavní plus přírodní kosmetiky je složení, které obsahuje vitamíny, rostlinné oleje a hydratační složky, to vše na přírodní bázi, proto je šetrná nejen k vlasům, ale i pokožce.
✔️Produkty neobsahují žádné syntetické látky - v certifikované přírodní kosmetice nenajdete konzervační a synteticky vyrobené látky, barviva, silikony ani jiné ropné složky. Všechny produkty, které podléhají kritériím k získání certifikátů se zavazují k použití jen přírodních látek.
✔️Dlouhodobé používání nemá negativní dopad na zdraví
✔️Jistota složení i původu - přírodní kosmetika obsahuje oproti konvenční kosmetice jen pár složek a díky tomu opravdu víte, co používáte. Nezatěžuje životní prostředí.
✔️Není testovaná na zvířatech - výroba přírodní kosmetiky nevyžaduje testování na zvířatech jako je tomu u konvenčních kosmetických produktů.
✔️Bezpečná pro vodní ekosystém - v přírodní kosmetice se nevyskytují toxické chemikálie, které by mohly ohrozit vodní živočichy. Toxické látky totiž narušují endokrinní systém ryb. Ty, u kterých nedojde k intoxikaci ihned se ovšem dále nemohou rozmnožovat, a tím představují i riziko pro větší predátory.
✔️Lepší účinky - díky kvalitě používaných surovin a velkému množství výživných látek jsou, především z dlouhodobého časového horizontu, účinky přírodní kosmetiky podstatně větší.
✔️Univerzální použití - přírodní kosmetika je vhodná pro každého, včetně lidí, kteří mají problematickou pleť a samozřejmě i pro citlivou pokožku dětí.
Neváhejte a koukněte na naši nabídku ????⬇